Bukmacherskie zakłady

Bonusy bukmacherskie na start – kod promocyjny od sts i fortuna

Promocje powitalne to łakomy kąsek dla wielu nowych Klientów. Chcesz niedługo zarejestrować się w STS? A może masz na oku Fortunę? Co jest obecnie (stan na 22 września 2021 roku) oferowane przez te firmy hazardowe? Gdzie się warto zarejestrować?

Co zyskasz dzięki rejestracji w STS?

Na samym początku chcemy zaznaczyć, że STS to legalna firma bukmacherska. Możesz tam swobodnie się zarejestrować. Tak samo jest, jeśli chodzi o Fortunę. A jak chcesz wszystko jeszcze raz dokładnie zweryfikować, to warto przeanalizować zawartość rejestru domen zakazanych. Tam tych właśnie podmiotów nie ma. Dlaczego jednak warto zarejestrować się w STS? Możesz na przykład otrzymać bonus bez depozytu. By tak się stało, należy wpisać sts kod promocyjny w odpowiednie miejsce. Wówczas otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN.

To nie jedyna opcja dla osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Możesz także wybrać bonus z depozytem. Chodzi o ofertę 100% do 1200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Maksymalnie możesz otrzymać od STS 1200 PLN. Wówczas będziesz mieć na koncie (zakładając, że wpłacasz właśnie tyle) 2400 PLN (2 x 1200 PLN). Jakie są natomiast warunki obrotu tymi środkami? Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Jeśli zatem dostałeś od STS w formie bonusu powitalnego 1200 PLN, to trzeba obstawić za 3600 PLN (po kursie minimalnym 1,91). Jest jeszcze jedna ważna informacja. Mianowicie do obrotu wliczają się tylko wygrane kupony. Jest to pewne utrudnienie. Warto jednak zauważyć, że to na pewno jeszcze bardziej mobilizuje do tego, by przykładać się do analizowania oferty i wybierać tylko takie zdarzenia, które rzeczywiście mogą okazać się trafne.

Co oferuje Fortuna?

W Fortunie także zostaniesz hojnie obdarowany. Musisz na start zarejestrować konto w tym bukmacherze internetowym. Po wykonaniu tego kroku należy zrealizować depozyt. Dzięki temu otrzymasz fortuna bonus dla nowych Klientów. Jeśli przegrasz pierwszy zakład, to stawka zostanie zwrócona na Twoje konto. Warto zauważyć, że odbędzie się to automatycznie. Bez dodatkowej ingerencji ze strony gracza. Maksymalnie możesz otrzymać 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane po dokonaniu rejestracji? Okazuje się, że to nie tylko freebet. Masz także okazję zainkasować, za samą pełną rejestrację, 20 PLN na grę (w formie 2800 punktów lojalnościowych). Warto dodać, że potem możesz je swobodnie wymienić na zakłady sportowe. Jeśli chcesz zapoznać się z bardziej szczegółowymi warunkami promocji, to należy przeczytać regulamin. Na szczęście nie ma żadnych kruczków prawnych. Jak przegrasz pierwszy zakład np. za 600 PLN, to tyle kasy wróci na Twoje konto.

Która oferta jest lepsza?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. W końcu główne bonusy STS oraz Fortuny różnią się formą. W tym pierwszym przypadku mamy podwojenie depozytu. A w tym drugim cashback. Obie opcje mają swoich zwolenników. Wszak zarówno oferta STS, jak i Fortuny jest atrakcyjna. Osobiście wolimy drugi wariant. Jest bowiem zdecydowanie mniej formalności. Warto jednak zarejestrować się tak naprawdę w obu tych bukmacherach.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button