Bukmacherskie zakłady

Czy istnieje doskonały system bukmacherski?

Nie brakuje w zakładach bukmacherskich graczy, którzy często zadają sobie dokładnie to samo pytanie. Masz podobnie? Czy istnieje zatem taki system bukmacherski, który na pewno zagwarantuje Ci regularne przychody biorąc pod uwagę firmy hazardowe? Jak to jest w rzeczywistości? Spróbujmy odpowiedzieć przynamniej na część tych pytań.

doskonały system bukmacherski
Czy jest jakiś system bukmacherski z gwarancją wygranej?

Nie ma idealnego systemu gry…

W tym temacie nie mamy do końca dobrej wiadomości. Okazuje się bowiem, że nie ma takiego jednego, idealnego systemu gry, który za każdym razem będzie sprawdzał się pod kątem zakładów bukmacherskich. Gdyby było inaczej, to bukmacherzy, które w tym momencie działają na polskim albo ewentualnie zagranicznym rynku, poszły – kolokwialnie pisząc – z torbami. Wśród czynnych użytkowników nie brakuje np. matematyków.

Są to osoby, które dokładnie potrafią obliczyć rozmaite kwestie związane m.in. z rachunkiem prawdopodobieństwa. Firmy bukmacherskie odpowiednio się przed wszystkim zabezpieczają. Wszystko jest zatem tak skonstruowane, aby te podmioty za każdym razem wychodziły na swoje. Tak naprawdę niezależnie od tego, czy wygrają gospodarze (biorąc pod uwagę spotkanie piłki nożnej), będzie remis albo lepsi będą przyjezdni. Nie są to na pewno instytucje charytatywne.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Od razu trzeba jednak zauważyć, że to nie oznacza, iż nie ma graczy, którzy regularnie wygrywają. Są bowiem takie osoby, które systematycznie czerpią dochody. Jest nawet grupa osób, dla której bukmacherzy online to tak naprawdę jedyne źródło utrzymania. Trzeba jednak wiedzieć, że nie ma takiego systemu gry, który na 100% gwarantuje powodzenie – zawodowcy bazują na wiedzy, doświadczeniu, optymalnym zarządzaniu kapitałem.

Dlaczego jednak warto mieć strategię na obstawianie?

Fakt, że nie ma perfekcyjnego modelu gry nie może spowodować, że będziesz obstawiać zakłady bukmacherskie bez jakiejkolwiek strategii. To byłoby skrajnie nieodpowiedzialne. Tutaj warto czerpać z zawodowców. Są to osoby, które mają wszystko dokładnie zaplanowane oraz zorganizowane. Brak jakiejkolwiek strategii prowadzi tak naprawdę do jednego. Są to regularne przegrane oraz problemy pod kątem finansowym. Każdy gracz musi zatem doskonale zdawać sobie z tego sprawę. Tak naprawdę powstają różnego rodzaju modele gry. Jedne polegają na tym, aby konsekwentnie grać za tę samą stawkę. Niektóre opierają się zaś na progresji. To oznacza, że po przegranej trzeba np. podnieść stawkę dwukrotnie itp.

poker online sts
Betgames STS bonus za darmo

Jaki system bukmacherski będzie odpowiedni? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba go dopasować do siebie pod rozmaitymi kątami. Są metody gry, które charakteryzują się nieco większym ryzykiem, aczkolwiek można dzięki nim wygrać stosunkowo szybciej dużo pieniędzy. Inne natomiast są mało ryzykowne. Z drugiej strony wygrywanie gotówki odbywa się nieco wolniej. Warto zatem zaobserwować, że każda taktyka ma swoje plusy oraz minusy.

Kursy i stawki muszą się uzupełniać

Opracowane do tej pory systemy gry różnią się pod wieloma aspektami. Każda strategia musi na pewno zakładać jednak to, iż kursy oraz stawki będą kompatybilne. Jest to niezbędne, aby po prostu – kolokwialnie pisząc – nie dokładać do interesu. Brak wzajemnej korelacji pomiędzy kursami oraz stawkami sprawi, że nawet przy relatywnie dobrej skuteczności dana osoba będzie systematycznie traciła pieniądze.

Trzeba bowiem wspomnieć jeszcze o takim aspekcie, że nie ma użytkowników, którzy za każdym razem trafiają. Nawet zawodowcom zdarzają się pomyłki. System gry musi być zatem tak dobrany, aby kursy i stawki – przy konkretnej skuteczności – przynosiły po prostu regularne zyski. Wobec powyższego każdy gracz – który chce skorzystać z konkretnego modelu gry – powinien wszystko sobie dokładnie obliczyć.

Rekomendujemy, aby nie grać zbyt niskich oraz jednocześnie zbyt wysokich kursów. Dlaczego? Zbyt niskie kursy nie pozwalają stosunkowo szybko się wzbogacać. Zawsze istnieje natomiast pewne ryzyko niespodzianki. To nie wszystko. Zbyt wysokie kursy to natomiast swego rodzaju „polowanie na sensacje”. Czasami można coś takiego przewidzieć, aczkolwiek zazwyczaj dzieje się tak, że generalnie (po podliczeniu danego okresu) straty są po prostu zbyt duże.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button