Bukmacherskie zakłady

Czy w firmach bukmacherskich rzeczywiście można zarobić?

To dobre pytanie. Sporo osób je sobie zaś zadaje. Szczególnie tyczy się to ludzi, którzy chcą grać w firmach bukmacherskich nie tylko dla zabawy, ale także w celach zarobkowych. Jak to wszystko wygląda na terenie naszego kraju? Czy taki hazard jest w ogóle legalny? Ile można ewentualnie wygrać i jak w razie czego wypłacać pieniądze?

jak zarabiac na bukmacherce
Czy w firmach bukmacherskich rzeczywiście można zarobić?

Aktualnie rynek bukmacherski w Polsce jest uregulowany

Od kilku lat zakłady bukmacherskie w Polsce są coraz popularniejsze. Kiedy zaś w 2017 roku wchodziła w życie znowelizowana Ustawa Hazardowa, wielu ekspertów wieszczyło, że to koniec normalnego grania na terenie naszego kraju. Na szczęście okazało się, że jest zdecydowanie inaczej. Jeśli ktoś chce grać uczciwe, to nie ma z tym żadnego problemu. Obecnie są jasne zasady dotyczące tego, jakie warunki muszą spełniać firmy bukmacherskie, by oferować u nas zakłady wzajemne. Aktualnie rywalizacja jest zatem uczciwa. Przed znowelizowaniem Ustawy Hazardowej niektóre podmioty (przeważnie zagraniczne) były na uprzywilejowanej pozycji. Wszak one nie odprowadzały podatków do Skarbu Państwa. Przez to gracze mogli u nich wygrywać więcej pieniędzy. Niektórzy chętnie z tego korzystali, co nie może dziwić.

W lipcu 2017 roku weszły jednak w życie twarde zasady. Teraz rywalizacja jest sprawiedliwa. Bardzo dużo Polaków zrezygnowało z gry w nielegalnych bukach. Po to, by oczywiście nie narażać się na żadne nieprzyjemności na płaszczyźnie prawnej. Żeby zaś działać w Polsce, firmy bukmacherskie muszą spełniać wiele warunków. Potem trzeba złożyć wniosek, który jest pieczołowicie sprawdzany.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie, jeśli wszystko jest w porządku, dana firma otrzymuje papiery. Są one ważne przez sześć lat. W tym okresie można legalnie oferować zakłady wzajemne w Polsce. Po upływie sześciu lat należy znowu złożyć wniosek. Chyba jednak każdy ma świadomość, że firmy, które już kiedyś przeszły przez tę procedurę, potem będą miały znacznie łatwiej o uzyskanie akceptacji na tym froncie.

Jakie podmioty bukmacherskie wybierać?

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, to ta kwestia musi być dokładnie wzięta pod uwagę. Trzeba zdecydować się na sprawdzone firmy bukmacherskie. Takie, które są legalne w Polsce. Nawet pomimo wprowadzenia znowelizowanej Ustawy Hazardowej, cały czas możesz zdecydować się na rozmaite buki, które nie działają zgodnie z naszym prawem. Warto zauważyć, że coraz mniej osób wykonuje ten krok. To zrozumiałe. Dlaczego jednak należy omijać szerokim łukiem te podmioty bukmacherskie? Jeśli założysz tam konto i będziesz typował, to możesz mieć problemy natury prawnej. Czy warto dla uniknięcia podatku? Wszak z takich składek korzysta każdy z nas. Warto się nad tym zastanowić. Poza tym ogólnie granie będzie bardzo utrudnione. Wszak nielegalne firmy są blokowane (z różnym skutkiem), co jest zaś mocno uciążliwe. Przecież nie możesz spokojnie analizować oferty i typować spotkań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kłopoty czekają także wtedy, kiedy chcemy wpłacać lub (przede wszystkim) wypłacać pieniądze. Jeśli wybierzesz legalne podmioty jak STS czy Betfan, to swobodnie możesz zastosować do tego np. konto bankowe. To spore ułatwienie. W przypadku nielegalnych firm takiej zaś opcji niestety nie ma… Teoretycznie możesz próbować, ale jest spore prawdopodobieństwo, że transakcja będzie odrzucona lub (co gorsze) zgłoszona do rozmaitych urzędów. Naszym zdaniem, nie ma to większego sensu. Lepiej zapłacić uczciwie podatek i grać normalnie, bez takich problemów.

Czy granie w zakładach bukmacherskich jest dochodowe?

Czy w firmach bukmacherskich można zarabiać spore pieniądze? Jak najbardziej taka opcja jest możliwa. Wszak nie brakuje m.in. zawodowców, którzy utrzymują się tak naprawdę wyłącznie z tego. To jest ich główne źródło. Dużo osób zarabia zaś sporo mniej, aczkolwiek to dla nich i tak sporo znaczy. Wszak dzięki temu mają miesiąc po miesiącu więcej gotówki na rozmaite wydatki. Czy granie jest dochodowe? Trudno na to jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno można zarabiać – legalnie – pieniądze w firmach bukmacherskich. Są osoby, które uzyskują na tym polu gigantyczne dochody.

gdzie darmowe bonusy bez depozytów
Polski bukmacher STS darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Nie da się jednak ukryć, że to tylko kilka procent ze wszystkich graczy. Aby systematycznie wygrywać (i relatywnie dużo), trzeba na pewno posiadać bardzo dużo wiedzy na temat konkretnej dyscypliny. Nie można w ogóle spoczywać na laurach. Trzeba cały czas iść do przodu i się rozwijać. Im więcej kwalifikacji, tym większe szanse na spore zarobki. Liczy się także doświadczenie, umiejętność właściwego zarządzania kapitałem i odpowiednie cechy charakteru. Wszak trzeba potrafić grać rozsądnie. Tak, by na końcowe decyzje nie wpływały np. negatywne emocje itd. Zarabianie w firmach bukmacherskich jest możliwe (nawet biorąc pod uwagę spore sumy), ale nie jest to takie proste.

Jakie są sposoby na wypłacanie pieniędzy od bukmachera?

Jeśli zaś już zarobisz gotówkę, to na szczęście na tym polu nie ma żadnych problemów. Wszak możesz wypłacać pieniądze na szereg sposobów. Do Twojej dyspozycji są m.in. konto bankowe, czy portfele internetowe itd. Właśnie dlatego warto też decydować się na legalne firmy. Dzięki temu transakcje przychodzące oraz wychodzące mogą być realizowane szybko i bez kłopotów.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button