Bukmacherskie zakłady

Fortuna z nową ofertą promocyjną – czego się po niej spodziewać?

Bukmacher Fortuna istnieje już od przeszło 20 lat, od wielu lat proponując bardzo podobną ofertę promocyjną dla nowych graczy. 7 lipca 2020 roku buk postanowił odświeżyć ją, by uczynić ją jeszcze bardziej atrakcyjną i konkurencyjną. Jakie nowości wprowadził i jak zmieniły się poszczególne bonusy dostępne w jej obrębie? Na tym zamierzamy się skupić w naszym przeglądzie.

nowe promocje w fortunie online
Nowa oferta promocyjna legalnego bukmachera Fortuna

Bonus od depozytu w nowej ofercie promocyjnej bukmachera Fortuna

Obrót do bonusu od depozytu (patrz – niżej) możemy nabijać w całej ofercie oprócz tej na Wirtualne Sporty.

Podobnie, jak to było wcześniej i jak jest u większości polskich bukmacherów, elementem centralnym oferty bonusowej Fortuny jest bonus od depozytu. Ten zmienił się dość znacznie w stosunku do poprzedniego. Przede wszystkim Fortuna daje teraz nawet aż 2000 złotych od pierwszej wpłaty. Robi to również na nieco innych warunkach, wymagając (krok po kroku):

  1. Wyrażenia chęci na otrzymanie bonusu w czasie rejestracji na stronie www.efortuna.pl.
  2. Dokonania pierwszej wpłaty w przeciągu 3 dni od założenia konta.
  3. Postawienia pierwszego kuponu do 4 dni od dokonania wpłaty.
  4. Obrócenia środkami z pierwszej wpłaty czterokrotnie, wyłącznie na kuponach z minimum trzema zdarzeniami o kursie całkowitym minimum 1.60 (można grać inne kupony, ale nie zaliczą się one do obrotu).

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Z uwagi na brak podziału konta Fortuny na główne i bonusowe, dopiero po wykonaniu tych kroków środki bonusowe trafią na nasze saldo. Główne i jedyne, umożliwiające dowolne dysponowanie nimi.

Aby wykorzystać ten bonus w pełni, wpłaćmy 2000 złotych w czasie pierwszego depozytu.

Zakład bez ryzyka w nowej ofercie bukmachera Fortuna

Zakład bez ryzyka obejmuje wszystkie kupony oprócz tych zawierających spotkania w ramach Wirtualnych Sportów – uważajmy na to.

Jednym z najważniejszych bonusów w ofercie buka od zawsze był „zakład bez ryzyka”. W swojej odświeżonej wersji zwiększyła się obejmowana przez niego kwota. Fortuna zwróci nam nawet 200 złotych, jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany. Jeżeli wygramy, możemy uznać, że tego bonusu nie było – wygrana wpłynie na nasze konto w standardowy sposób.

Aby wykorzystać ten bonus w pełni, musimy postawić kupon za 227 złotych.

poker online sts
Betgames STS bonus za darmo

Freebet 20 złotych w ofercie Fortuny

Celem otrzymania freebetu będziemy musieli dokonać pełnej aktywacji konta, równoznacznej z dostarczeniem bukowi naszego dowodu osobistego.

Freebet, a zatem darmowe środki bez żadnych zobowiązań, jest przeznaczony dla osób z w pełni aktywowanym kontem. Otrzymają go automatycznie, jednak nie w postaci pieniędzy. Zamiast nich otrzymają 2800 punktów w programie lojalnościowym bukmachera – te z kolei można wymienić albo na 20 złotych owego freebetu, albo też na specjalne bonusy. Można też je zbierać dalej, by uzyskać dostęp do jeszcze atrakcyjniejszych nagród z asortymentu sklepiku Fortuny.

Każde 2 złote wydane na dowolny zakład gwarantuje nam 1 punkt. Punkty nigdy nie wygasają – można je więc zbierać do woli i spożytkować w dowolnym momencie.

Oferta bukmachera Fortuna – gdzie wykorzystać środki bonusowe?

W ramach głównej oferty bukmacherskiej Fortuny możemy dowolnie dysponować środkami pochodzącymi z bonusów. Wyjątkiem mogą być Wirtualne Sporty, o warunkach których wspomnieliśmy w przypadku wybranych bonusów (powyżej). Posiadając środki pochodzące z bonusu możemy typować między innymi:

  • piłkę nożną – ta stanowi absolutną podstawę oferty Fortuny. Buk stara się pokryć ją kompleksowo, a słynie z najlepszej oferty na 1. Ligę polską oraz mocno konkurencyjnych kursów na popularne ligi zagraniczne.
  • siatkówkę – zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i ligowym.
  • e-sport – z większością najpopularniejszych gier (League of Legends, Overwatch czy Starcraft II) na pierwszym planie.

Większość spotkań z wyżej wspomnianych, ale i innych dyscyplin można typować zarówno na żywo, jak i przedmeczowo (oba te modele działają z wszystkimi bonusami). Oferta Fortuny nie ogranicza się jednak do trzech wspomnianych dyscyplin, a pokrywa zdecydowaną większość tych istniejących, wliczając w to bardziej niszowy żużel, golf, a nawet lotki czy krykiet.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button