Bukmacherskie zakłady

Jak obstawiać mecze w Betfan online?

Zakłady bukmacherskie są dostępne w Polsce od lat 90., jednak w ostatnim czasie przeżywają prawdziwy renesans. Wszystkie firmy bukmacherskie zdobywają coraz większą liczbę graczy, co jednocześnie wiąże się także z licznymi promocjami i bonusami dla użytkowników. W dzisiejszym artykule opisujemy ofertę, jaką dla swoich klientów przygotował bukmacher Betfan. Czy jest to bukmacher, u którego warto utworzyć konto? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi poniżej.

betfan polski bukmacher
Polski bukmacher Betfan – Oferta zakładów, obstawianie w internecie

Betfan – czy jest to legalny bukmacher?

Betfan – czy to legalna firma? Jest to pytanie, które zadaje sobie bardzo wielu użytkowników. Jeśli firma bukmacherska jest nielegalna, korzystanie z jej usług może wiązać się dla gracza z rozmaitymi, przykrymi konsekwencjami prawnymi. Aby bukmacher był w pełni legalny i działał zgodnie z przepisami polskiego prawa, musi posiadać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Jest ono niezbędne. Czy zatem Betfan takie zezwolenie posiada? 

Betfan to w pełni legalna polska firma bukmacherska. Otrzymała ona zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich 29 października 2018 roku, zaś począwszy od końca kwietnia 2019 roku umożliwia korzystanie ze swoich usług z poziomu swojej strony internetowej. Czy oferta przygotowana przez Betfan jest ciekawa? Specjalnie dla Państwa to sprawdziliśmy. Szczegóły poniżej. 

gdzie darmowe bonusy bez depozytów
Polski bukmacher STS darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w Betfan?

Betfan to Polska firma, która ma jeszcze bardzo małe doświadczenie w obsługiwaniu zakładów bukmacherskich. Jej niepodważalnym atutem jest fakt, iż posiada ona wyłącznie polski kapitał. Każdy gracz Betfan jednocześnie wspiera polską gospodarkę, więc jest to jej niepodważalny atut. W chwili obecnej Betfan działa wyłącznie w internecie i nie jest pewne, kiedy utworzy swoje punkty stacjonarne. Jeśli spojrzymy jednak na aktualną sytuację rynku bukmacherskiego w Polsce, to będzie to tylko kwestią czasu. Każda licząca się firma bukmacherska działa dzisiaj zarówno w internecie jak i w punktach stacjonarnych. 

Stronę internetową bukmachera Betfan można znaleźć pod adresem www.Betfan.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że nad jej przygotowaniem pracowali sami profesjonaliści. Dominującymi kolorami na witrynie jest żółty oraz zielony, jednak każda z dostępnych tam zakładek ma nieco inną gamę kolorystyczną. Na stronie głównej jest oczywiście ulokowany baner, w którym opisane są wszystkie najważniejsze promocje organizowane przez tę firmę bukmacherską. Na lewo są zakłady bukmacherskie, które można obstawiać, zaś po prawej stronie ulokowany jest pusty kupon.

Kupon ten można wypełnić w dowolnie wybranym momencie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Jest to jeden z najważniejszych elementów decydujących o tym, że firmy bukmacherskie w internecie cieszą się tak dużą popularnością. Bez wychodzenia z domu można wysłać kupon oraz zarobić bardzo duże pieniądze.

bonus bez depozytu betclic pl
Legalny bukmacher Betclic – bonus 550 PLN cashback

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Czy Betfan ma ofertę, która może konkurować z propozycjami największych firm bukmacherskich w Polsce? Od razu zauważyliśmy, iż ilość dyscyplin do obstawiania w Betfan jest naprawdę satysfakcjonująca. U bukmachera możemy bowiem znaleźć około 30 dyscyplin do obstawiania. Wśród nich znajduje się oczywiście tenis, koszykówka, piłka nożna, hokej, piłka ręczna, żużel czy kolarstwo.

Nie brakuje również tych dyscyplin, które na ogół cieszą się mniejszym zainteresowaniem. Mowa tutaj przede wszystkim o pesapallo czy lekkoatletyce. U bukmachera Betfan gracze mogą również znaleźć to, czego czasem brakuje im u innych bukmacherów. Mowa tutaj oczywiście o zakładach, które dotyczą szeroko rozumianej sfery rozrywki, kultury oraz polityki. 

Zakłady na e-sport w Betfan 

Czy w Betfan są zakłady na e-sport? Oczywiście, że tak. Wielu typerów podkreśla, iż oferta Betfan pod tym względem jest naprawdę satysfakcjonująca. Możemy tam obstawiać zdarzenia z tytułów takich jak:

  • Dota,
  • Counter Strike,
  • League of Legends,
  • Heartshtone,
  • King of Glory. 

Kiedy w Betfan pojawią się sporty wirtualne?

Niestety, w chwili obecnej w Betfan nie ma w ofercie sportów wirtualnych. Nasze informacje pozyskane od osób zajmujących wysokie stanowiska w firmie wskazują jednak, iż ma to się zmienić w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jeśli tak się stanie, Betfan opinie z pewnością będzie miał jeszcze lepsze.

Jakie promocje dla graczy ma bukmacher Betfan? 

Każdy bukmacher, który wchodzi na ten mocno konkurencyjny rynek, musi przygotować szereg ofert promocyjnych dla graczy, które będą miały na celu zachęcenie ich do zarejestrowania się u niego. Betfan o tym doskonale wie, dlatego przygotował wiele akcji specjalnych. Każdy nowo zarejestrowany gracz tego bukmachera może skorzystać z pakietu powitalnego. Składają się na niego trzy bonusy od depozytu.

Łącznie można otrzymać od bukmachera Betfan nawet 3000 złotych. Ponadto, każdy gracz tego bukmachera może również wykorzystać 100 złotych na rewelacyjny zakład bez ryzyka. Wszystko to sprawia, że Betfan opinie ma coraz lepsze.

Kod promocyjny na bonus bez ryzyka 100 PLN to: BETONLINE

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button