Bukmacherskie zakłady

Jak poznać legalnego bukmachera w Polsce?

Obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Bukmacherzy starają się przyciągać do siebie graczy nie tylko wysokimi kursami czy promocjami, ale także szeroko rozbudowaną ofertą na urządzenia mobilne. W chwili obecnej można obstawiać zakłady z telefonem w ręku o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy. Niestety, w dalszym ciągu sporo osób ma problem z odróżnianiem legalnych bukmacherów od tych, którzy świadczą swoje usługi w sposób niezgodny z przepisami polskiego prawa. Nie wiesz, które firmy bukmacherskie są legalne, ale chciałbyś nauczyć się je odróżniać? Koniecznie przeczytaj niniejszy artykuł!

jak poznać legalnego bukmachera
Jak rozpoznać legalnego bukmachera w Polsce?

Jak odróżnić nielegalną firmę bukmacherską od legalnej?

O legalności firm bukmacherskich w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy napisano naprawdę dużo. Całe zamieszanie rozpoczęło się w 2017 roku. Wtedy miała miejsce nowelizacja ustawy antyhazardowej. Nowe przepisy wprowadzone przez polskiego ustawodawcę mocno zmieniły specyfikę funkcjonowania firm bukmacherskich w naszym kraju. Od tej pory każda firma bukmacherska, która chce świadczyć swoje usługi klientom w sposób w pełni legalny, musi najpierw uzyskać specjalny certyfikat od Ministerstwa Finansów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W nowej ustawie wpisano całą masę rygorystycznych obowiązków i obostrzeń, które muszą spełniać legalne firmy bukmacherskie. Zagraniczni bukmacherzy działający w naszym kraju nie chcieli zgodzić się na przestrzeganie nowej ustawy. Część z nich zdecydowała się na opuszczenie polskiego rynku, a pozostali zaczęli świadczyć swoje usługi w sposób nielegalny.

Wielu graczy z pewnością zastanawia się nad tym, w jaki sposób odróżnić nielegalnego bukmachera od takiego, który oferuje swoje usługi w sposób zgodny z polskimi przepisami. W przypadku firm bukmacherskich posiadających punkty stacjonarne sprawa jest prosta. Każdy bukmacher, który ma działający punkt stacjonarny na terenie Polski, jest w stu procentach legalny. Zupełnie inaczej jest jednak w przypadku internetowych buków. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Internetowy, legalny bukmacher musi zamieścić na swojej głównej stronie internetowej (w stopce) informację odnośnie numeru certyfikatu otrzymanego od Ministerstwa Finansów. Jeśli dana firma bukmacherska na swojej stronie internetowej nie zamieszcza tego typu informacji, wówczas można mieć prawie stuprocentową pewność, iż jest to nielegalny bukmacher, z którego usług w żadnym wypadku nie wolno korzystać. Za korzystanie z usług nielegalnych firm bukmacherskich możemy zostać ukarani wysoką grzywną, dlatego całkowicie się to nie opłaca. W tej chwili w Polsce funkcjonuje 17 legalnych bukmacherów. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje na temat najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. 

STS – legalny bukmacher w Polsce

STS to największa polska, legalna firma bukmacherska, która może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. U tego bukmachera można obstawiać kupony na wydarzenia sportowe, społeczno-polityczne oraz rozrywkowe i kulturalne. Firma bukmacherska STS ma responsywną stroną internetową oraz wyjątkowo funkcjonalną aplikację mobilną dopasowaną do potrzeb i oczekiwań graczy. STS prowadzi także przeszło 400 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

STS to także najlepsze zakłady bukmacherskie dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem meczów przez internet. Opinie o STS potwierdzają również fakt, że promocje i bonusy są tam najbardziej korzystne i opłacalne.

Fortuna – legalny bukmacher online

Fortuna to również niezwykle popularny bukmacher, który jest częścią dużego europejskiego konsorcjum o nazwie Fortuna Entertainment Group. Firma ta prowadzi firmy bukmacherskie w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W firmie bukmacherskiej Fortuna można obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne czy rozrywkowe. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button