Bukmacherskie zakłady

Jak selekcjonować najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Zagadnienie związane z wyborem dobrego podmiotu bukmacherskiego nie powinno być traktowane zbytnio po macoszemu. Od tej sprawy zależy bowiem wiele kwestii. M.in. to, czy będziesz mógł swobodnie grać, wpłacać i wypłacać zarobione przez Ciebie pieniądze. Liczy się także odpowiedni komfort i właściwe warunki do obstawiania, jakie oferują firmy bukmacherskie w Polsce. Wtedy Twoje szanse na zadowalające rezultaty finansowe na pewno będą większe.

najlepsze firmy bukmacherskie
Jak selekcjonować najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Najważniejsza jest legalność firmy bukmacherskiej…

Na rynku zakładów wzajemnych nie brakuje obecnie wielu podmiotów bukmacherskich. Kiedy w życie wchodziła nowe wersja Ustawy Hazardowej (lipiec 2017 roku) mogło wydawać się, że to koniec tego działu w naszym kraju. Po kilku latach można jednak napisać, że ten dokument wprowadził wiele porządku. Na pewno teraz zasady dla każdego są równe. A wcześniej było tak, że zagraniczne podmioty bukmacherskie miały przewagę nad rodzimymi. Wszystko ze względu na to, że oferowały swoje usługi, aczkolwiek nie odprowadzały podatku. Przez to mogły pochwalić się większymi kursami. Od lipca 2017 roku sporo się zmieniło. Teraz oferowanie zakładów wzajemnych wymaga posiadania licencji. Takie dokumenty są wystawiane na okres sześciu lat. Za wykonanie tego zadania odpowiadają przedstawiciele Ministerstwa Finansów, którzy muszą dokładnie sprawdzić przesłane wnioski itd.

Legalność konkretnego podmiotu bukmacherskiego powinna być dla Ciebie tutaj kluczowym aspektem. Jeśli zdecydujesz się na działające zgodne z prawem firmy bukmacherskie, to możesz bez przeszkód dokonać tam rejestracji. Legalne będzie nie tylko samo inwestowanie, ale także zarabianie pieniędzy. W takim przypadku można swobodnie analizować ofertę i obstawiać na szereg sposobów. Np. w punktach stacjonarnych, chociaż to konkretne rozwiązanie powoli wychodzi z mody. Ludzie coraz częściej decydują się na typowanie online oraz korzystanie z aplikacji mobilnych, które są oferowane przez nowoczesne firmy bukmacherskie. Gra w nielegalnym bukmacherze to same problemy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na pewno nie możesz skorzystać z punktów stacjonarnych danej firmy, które po prostu (chodzi oczywiście o kwestie prawne) nie funkcjonują na terenie Polski. Rejestracja w firmie bukmacherskiej, a przede wszystkim obstawianie, mogą skończyć się kłopotami prawnymi. Z kolei zarobione pieniądze często są przedmiotem kontroli ze strony Urzędu Skarbowego. Szczególnie jeśli mówimy o dużych sumach, które zostały przeznaczone na zakup domu, mieszkania, czy drogiego samochodu.

Zweryfikuj zasoby Rejestru Domen Zakazanych

Wraz ze znowelizowaniem Ustawy Hazardowej powstał także Rejestr Domen Zakazanych. Jest on dostępny na stronie internetowej https://hazard.mf.gov.pl/. Jego zasoby mają 1663 strony. Pierwsze wpisy zostały zaś umieszczone jeszcze w 2017 roku. Po co powstał w ogóle Rejestr Domen Zakazanych? Jeśli chcesz obstawiać zgodnie z prawem, to warto tam wejść. Np. przed dokonaniem rejestracji. Załóżmy, że masz zamiar założyć konto na stronie online STS. Warto zatem przed wykonaniem tego kroku sprawdzić, czy ta firma bukmacherska działa legalnie. Nazwy „STS” nie ma w zasobach. To oznacza, że jest to podmiot działający zgodnie z przepisami. W ten sposób pozbędziesz się ewentualnych wątpliwości.

legalny bukmacher superbet
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet w Superbet

Profesjonalne firmy bukmacherskie informują o tym zagadnieniu na swoich prywatnych stronach internetowych. Podają nawet datę uzyskania licencji na oferowanie zakładów wzajemnych oraz numer dokumentu… Są jednak osoby, które wolą sprawdzić to zagadnienie na niezależnej stronie. W razie czego warto zatem uruchomić Rejestr Domen Zakazanych.

Sprawdź oferowane bonusy powitalne, jakie oferują najlepsze firmy bukmacherskie

Po zweryfikowaniu tego, czy dana firma bukmacherska jest legalna, warto sprawdzić również ten aspekt. Spora konkurencja to duże plusy dla Klientów. Możesz bowiem skorzystać z profesjonalnych i jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnych usług. Co jest konkretnie oferowane? Bonusy są przeróżne. Niektóre gwarantują podwojenie pierwszego lub kolejnych depozytów. Inne promocje to zaś cashbacki. W tym przypadku można np. otrzymać zwrot stawki, jeśli Twój kupon (spełniający warunki promocji) okaże się przegrany.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jakie są obecnie topowe oferty? Np. bukmacher STS zapewnia nowym użytkownikom aż 1500 PLN. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, a potem zrealizować trzy depozyty. Pamiętaj, że jest tutaj deadline. Wynosi on dokładnie 30 dni. Główna promocja Fortuny to zwrot stawki do 600 PLN za przegrany kupon. Fuksiarz oferuje cashback do 500 PLN. Jeśli postawisz kupon i przegrasz, to otrzymasz zwrot 50% stawki do tego poziomu.

Dobry bukmacher jest uniwersalny na rozmaitych frontach

Profesjonalne podmioty z tej branży oferują swoje usługi na wiele sposobów. Możesz bowiem obstawiać wydarzenia online lub stacjonarnie. Urozmaicenia nie brakuje też w kontekście oferty dla typerów. Możesz bowiem obstawiać nie tylko rozmaite wydarzenia ze świata różnych dyscyplin. Co jeszcze jest ważne? Coraz częściej można zaobserwować, że firmy bukmacherskie stawiają na uniwersalność. Oferowane są zatem gry karciane (np. dział Betgames w STS), sporty wirtualne, e-sport, czy wiele zakładów typowo rozrywkowych.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button