Bukmacherskie zakłady

Jak typować tenis ziemny żeby wygrywać u bukmacherów?

Tenis ziemny to jedna z najczęściej obstawianych u bukmacherów dyscyplin (przez graczy) w naszym kraju. W profesjonalnych firmach bukmacherskich nie brakuje wielu dostępnych zakładów właśnie na tenis. Krótkoterminowych oraz długoterminowych, które są obecnie bardzo popularne. Jak zatem obstawiać tenis ziemny żeby wygrywać pieniądze u bukmacherów? Co zrobić, by w ramach tej dyscypliny mieć bardzo dużą skuteczność?

jak obstawiać zakłady na tenis ziemny
Tenis ziemny u Polskich bukmacherów – jak obstawiać zakłady?

Jakie rozgrywki wybierać do obstawiania tenisa?

Nie chcesz mieć do czynienia z podejrzanymi spotkaniami? Zazwyczaj grasz na faworytów, dlatego masz zamiar ograniczyć do minimum liczbę ewentualnych niespodzianek? Na szczęście w firmach bukmacherskich masz naprawdę bardzo dużo opcji do wyboru. Bukmacherzy online oferują bowiem rozmaite warianty. Swobodnie możesz zatem grać turnieje cechujące się różnymi poziomami. Nie da się ukryć, że w naszym kraju tenis ziemny to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin. Jeszcze niedawno pasjonowaliśmy się występami Agnieszki Radwańskiej i zdolnego, chociaż bardzo niepokornego, Jerzego Janowicza.

Ostatnio nastąpiła zmiana warty. Wielki sukces odniosła Iga Świątek, która okazała się najlepsza na paryskich kortach – w turnieju Roland Garros. Wśród mężczyzn miejsce w TOP25 zajmuje zaś Hubert Hurkacz. A przecież wielu fanów mają w naszym kraju Roger Federer, czy Rafael Nadal (sama Iga Świątek go uwielbia). Firmy bukmacherskie to dostrzegają i oferują rozmaite zakłady. Naszym zdaniem, najbezpieczniej jest grać turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema. Są to: Australian Open, French Open (Roland Garros), Wimbledon oraz US Open. Warto zaś omijać turnieje niskobudżetowe. Tam często dochodzi do podejrzanych wyników.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nie da się niestety ukryć, że przekręty o wiele łatwiej robić w sportach indywidualnych. Tam, gdzie zawodnicy jeszcze nie zarabiają stosunkowo wielkich pieniędzy. O czym jeszcze trzeba pamiętać? Jeśli chcesz ograniczyć liczbę niespodzianek, to graj turnieje w męskim wydaniu. Kobiety często prezentują nierówną formę. Nawet nie chodzi tylko np. o kilka kolejnych tygodni. Znane są przypadki, kiedy to jedna zawodniczka wygrała seta 6:1, potem przegrała 2:6, a trzeciego znowu zwyciężyła – 6:0… Nie tak dawno głośno było o typerze, któremu nie wszedł jeden typ (a mógł wygrać kolosalne pieniądze). Jego zawodniczka prowadziła 1:0 w setach, 5:1 i 40:0. A finalnie przegrała… gema, potem seta i cały mecz (w trzeciej partii triumfowała 6:0). Powiedzenie, że „kobieta zmienną jest” nie jest zatem przypadkowe. Jeśli chcesz uniknąć takich zwrotów akcji, to lepiej obstawiaj turnieje mężczyzn.

Kiedy jest najwięcej spotkań do wyboru?

Np. w piłce nożnej najwięcej dostępnych typów jest w trakcie weekendu. Jeśli mamy zaś Ligę Mistrzów, Ligę Europy, to opcji nie brakuje także w środku tygodnia. Generalnie jednak sobota i niedziela to takie dni, kiedy to sympatycy futbolu nie narzekają na ilość wariantów. W przypadku tenisa ziemnego jest nieco inaczej. Najwięcej zakłady na tenis ziemny jest na początku tygodnia. W poniedziałki turnieje się zazwyczaj rozpoczynają. Kończą zaś przeważnie w soboty albo niedziele. Na początku zawodów w grze jest np. 128 tenisistów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Potem ta liczba sukcesywnie się zmniejsza. Aż do wielkiego finału, w którym oczywiście gra dwójka najlepszych. Jeśli chodzi o turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema, to sytuacja jest nieco inna. Wszak takie zawody trwają dłużej niż jeden tydzień. Zasada jest jednak taka sama. Najwięcej spotkań jest na samym początku turnieju. Z każdym kolejnym dniem tych potyczek jest mniej. Zawodowi typerzy często jednak odpuszczają pierwsze rundy. Oglądają spotkania konkretnych zawodników i dopiero potem podejmują decyzje, czy warto na nich grać czy nie.

Obecna dyspozycja jest kluczowa

Jak analizować pojedynki tenisowe? Masz na oku ciekawy turniej? Jest on transmitowany w TV, dlatego będzie Ci łatwiej zdobywać cenne informacje o zawodnikach? To bardzo dobrze. Warto korzystać ze wszystkich dostępnych środków, by lepiej ocenić potencjał konkretnego zawodnika. A często sam wynik nie do końca odzwierciedla to, co działo się danego dnia na korcie. Na pewno kluczowym aspektem jest obecna dyspozycja gracza…

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

Zweryfikuj zatem to, jak dana osoba radziła sobie w kilku ostatnich spotkaniach. Np. sprawdź cztery tygodnie wstecz. Branie pod uwagę dłuższego okresu mija się z celem. Wszak kilka miesięcy temu forma konkretnego tenisisty mogła być zdecydowanie inna w porównaniu do aktualnej dyspozycji. Dokładnie sprawdzaj nie tylko swojego zawodnika (na którego chcesz postawić pieniądze), ale także jego rywala. Dobrze jest również porównać ostatnie rezultaty konkretnych tenisistów (chodzi o potyczki bezpośrednie; h2h).

Rodzaj nawierzchni ma znaczenie

W tenisie ziemnym mecze są rozgrywane na rozmaitych nawierzchniach. Najpopularniejsze to ziemna, twarda i trawiasta. W trakcie typowania nie można zapominać o tym aspekcie. Są zawodnicy, którzy znakomicie radzą sobie na nieco wolniejszych nawierzchniach. Nie dysponują atomowym serwisem, ale mają bajeczną technikę i potrafią się dobrze bronić. Kiedy jednak grają na trawie, to wiele ich atutów traci na znaczeniu. Warto zatem sprawdzić, jak konkretni zawodnicy radzili sobie w poprzednim okresie na konkretnej nawierzchni. Dopiero potem można podjąć decyzję o ewentualnym zagraniu konkretnego typu…   

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button