Bukmacherskie zakłady

Jak wykorzystać ofertę bukmachera ETOTO na zakłady na żywo?

Gorliwie przyłożyłeś się do wyboru nowego podmiotu hazardowego? Na pewno firma bukmacherska ETOTO to świetne rozwiązanie. Co ważne, możesz tam obstawiać nie tylko stacjonarnie, lecz także live. Jak to robić w efektywny sposób? Co jest do gry? Jakie jeszcze atrakcje czekają na wszystkich Klientów firmy bukmacherskiej ETOTO?

Jak wykorzystać ofertę bukmachera ETOTO na zakłady na żywo

Jak obstawiać zakłady live?

Ten dział jest nieco specyficzny. Aby zatem można było liczyć na dobre wyniki, musisz pamiętać o kilku aspektach. Tutaj gra się na żywo. Czyli w momencie trwania danego meczu futbolowego, spotkania tenisowego itp. Jeśli zaś chodzi o zakłady przedmeczowe, to możesz je obstawiać w dowolnym momencie – przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Na pewno zatem masz o wiele więcej czasu na zastanowienie się itp. A tutaj decyzje muszą być podejmowane tu i teraz. Co jest zatem ważne? Merytoryczne przygotowanie się np. do granego spotkania futbolowego. Załóżmy, że chcesz jutro (7 marca 2023 roku) typować spotkanie Chelsea z Borussią Dortmund. Warto zatem przygotować się do tego. Należy sprawdzić ostatnie wyniki obu klubów, z podziałem na mecze domowe i wyjazdowe. Sprawdź także absencje oraz dowiedz się (jeśli nie oglądałeś pierwszego meczu tych ekip w 1/8 Ligi Mistrzów), jak wyglądała premierowa potyczka. Ostatecznie dortmundczycy wygrali 1:0. Warto jednak wiedzieć, czy np. mogło być bardziej 2:0, czy 1:1 itd. Jak przygotujesz się do danego spotkania, to potem będzie Ci o wiele prościej podejmować decyzje w trybie live. A wówczas należy grać bardzo szybko i sprawnie. By np. nie okazało się tak, że dany kurs został wycofany lub zmieniony (na dużo gorsze notowanie).

Jakie zakłady live są do typowania?

Granie na żywo nie jest proste. Trzeba na pewno być przygotowanym. Liczy się również umiejętność typowania pod presją czasu. Naszym zdaniem warto ustalić sobie, że np. poświęcasz dwie godziny na jeden mecz i koniec. Nie przesadzaj z ilością obstawiania. Pamiętaj, że spore znaczenie ma także dobra koncentracja. W ETOTO możesz zaś typować typy bukmacherskie tak naprawdę przez cały dzień i noc. Coś dla siebie znajdą zatem tak zwane „ranne ptaszki”, jak i „nocne marki”. Do obstawiania są np. spotkania futbolowe. Te z reguły cieszą się największym zainteresowaniem, ale nie może to zaskakiwać. Poza tym dużo osób typuje mecze standardowego tenisa, tenisa stołowego, krykieta, czy siatkówki plażowej itp. Ogólnie oferta ETOTO jest rozbudowana. Do dyspozycji są dyscypliny topowe i niszowe. Warto zaznaczyć, że zainteresowani gracze mogą zaś obstawiać nie tylko opcje podstawowe, ale tak samo dodatkowe. Nie jest zatem tak, że np. w meczu futbolowym można zagrać wyłącznie 1×2 itp. Tych opcji jest bowiem zdecydowanie więcej.

Coraz popularniejsze są również inne warianty…

Do wyboru w ETOTO są także m.in. sporty wirtualne. One również cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony Klientów. Na co konkretnie można się zdecydować? Najpopularniejszym sportem wirtualnym jest piłka nożna. Dodatkowo możesz obstawiać koszykówkę, wyścigi koni itp.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button