Bukmacherskie zakłady

Jak zdobyć przewagę nad bukmacherem?

Bukmacher zawsze jest w uprzywilejowanej pozycji w stosunku do gracza. Nie ma nawet co się łudzić, że jest inaczej… Są jednak pewne sposoby, by typer osiągnął przewagę. Kiedy tak się może zdarzyć? W jaki sposób zdobyć przewagę, która potem będzie narzędziem do wygrywania sporej ilości pieniędzy?

przewaga nad bukmacherem
Jak zdobyć przewagę nad bukmacherem?

Jakie rynki są najmniej analizowane przez bukmacherów?

Gdzie można osiągnąć przewagę? Na takich płaszczyznach, które są traktowane przez zakłady bukmacherskie nieco po macoszemu. Nie da się ukryć, że są to np. rozgrywki niszowe. A takich w ofercie porządnych firm bukmacherskich również nie brakuje. Obecnie panuje coraz większa rywalizacja w branży. Typerzy mogą zdecydować się minimum na kilkanaście legalnych firm (stacjonarnych oraz internetowych), które oferują swoje usługi zgodnie z polskim prawem. Podmioty dokładają zaś wszelkich starań, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej Klientów. W związku z tym oferują przeróżne zakłady do obstawiania. Gracz ma do wyboru nie tylko najpopularniejsze sporty, lecz także te zaliczane do kategorii „niszowe”.

Osoby odpowiedzialne za analizowanie oraz wystawianie kursów przede wszystkim skupiają się na najpopularniejszych rynkach. Tam są największe obroty i co za tym idzie zarobki. Niszowe sporty są traktowane nieco po macoszemu. Jeśli zatem ktoś szuka kursów, które nie zostały do końca dobrze oszacowane, to powinien zainteresować się tym tematem. W przypadku Premier League itp. trudno jest bowiem znaleźć jakiekolwiek błędy. Tam kursy są wystawiane bardzo dokładnie. Jeśli jednak chodzi np. o niższe ligi w mniej popularnych krajach, to tam czasami zdarzają się pomyłki. Gracz, który na poważnie zainteresuje się konkretnymi rozgrywkami może zatem zdobyć przewagę nad bukmacherem. A jest to bardzo istotna kwestia. Dzięki temu można bowiem zarobić naprawdę dużo gotówki.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, warto wspomnieć o tym, że na niszowe rozgrywki są zazwyczaj wyższe marże. Co za tym idzie, kursy są nieco niższe. Z czegoś jednak wynika fakt, że nie brakuje zawodowych typerów, którzy chętnie obstawiają takie właśnie sporty. Wiedzą bowiem, że i tak w końcowym rozrachunku można na tym aspekcie zarobić.

Wiadomości z pierwszej ręki są kluczowe

Zdobycie przewagi nad bukmacherem nie jest oczywiście łatwe. To jednak równocześnie nie oznacza, że nie ma w ogóle takiej możliwości. Ułatwioną sytuację w tym względzie mają np. osoby z najbliższego otoczenia sportowców. Znasz się dobrze z pewnym tenisistą? A może jesteś kuzynem zawodniczki, która startuje w biegach narciarskich? W takim położeniu możesz zdobyć informacje, dzięki którym będzie Ci o wiele łatwiej wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sportowcy oczywiście nie mogą obstawiać w tych firmach. Nie da się jednak ukryć, że wiele osób z tego świata i tak typuje. Może nieosobiście, ale są przecież rozmaite sposoby, by sobie tutaj poradzić. Członkowie rodziny, koledzy, znajomi itp. mają zaś dostęp do wiedzy, której często nie posiadają osoby odpowiedzialne za wystawianie kursów. Chodzi np. o aktualną formę, kontuzje itp. Dzięki temu jest zaś o wiele łatwiej obstawiać zakłady sportowe i zarabiać pieniądze na bukmacherce.

Znajomość języków obcych bardzo się przydaje

Warto rozwijać się na tej płaszczyźnie. Dlaczego? Często bowiem cenne informacje dotyczące konkretnego spotkania, zawodnika itp. można zdobyć na zagranicznych serwisach. Pamiętaj, że bukmacherzy online śledzą rozmaite portale. Jeśli chcesz zdobyć nad nimi przewagę, to musisz być bardziej zdeterminowany na tym polu. Warto zatem przeglądać strony nie tylko polskie, ale także zagraniczne. To zaś nie jest możliwe bez znajomości języków obcych. Szczególnie na tym polu przydaje się angielski.

ewinner zakłady online
Nowe promocje bukmacherskie w eWinner z kodem bonusowym

Nie bagatelizuj zatem tego aspektu. Zresztą, jeśli podszkolisz się z języka angielskiego, to zyskasz na tym tak naprawdę na rozmaitych płaszczyznach. A obecnie możliwości w tym względzie są różne. Możesz zatem uczyć się tego przedmiotu stacjonarnie lub zdalnie (w szkołach językowych albo samodzielnie).

Warto skupić się tylko na określonej dyscyplinie

Typerzy, którzy chcą zarabiać (w sposób regularny) pieniądze w zakładach bukmacherskich powinni przede wszystkim skoncentrować się na jednym sporcie. W wielu sytuacjach warto zredukować to wyłącznie do jednych rozgrywek. Wszak np. piłka nożna to dziedzina bardzo rozległa. Dlaczego jednak to ważna materia? Chcesz zdobyć przewagą nad bukmacherem? Jest to zaś sposób, by wygrywać gotówkę nie tylko od Święta… Musisz zatem stać się ekspertem od danych rozgrywek. Jeśli będziesz wiedział praktycznie wszystko o zawodnikach, drużynach, trenerach, sytuacji panującej wokół danego tematu itp. to będzie Ci zdecydowanie łatwiej obstawiać dobre typy.

Pamiętaj, że w firmach bukmacherskich jak Fortuna czy STS pracują zaś naprawdę wykwalifikowane osoby. Musisz dążyć do tego, by być jak najlepszym ekspertem. Wtedy dołączysz do grona kilku procent graczy, którzy systematycznie pomnażają swoje oszczędności. Jest to jak najbardziej możliwe, lecz wymaga to pracy i determinacji ze strony typera. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button