Bukmacherskie zakłady

Jak znaleźć valuebet w zakładach bukmacherskich?

Zadaniem każdego gracza jest szukanie takich zakładów, które – przynajmniej w teorii – mają spore szanse na powodzenie. Bardzo często w tym temacie mówi się o tym właśnie terminie. Czym charakteryzuje się valuebet? Jak szukać takich właśnie wydarzeń sportowych żeby były opłacalne dla gracza?

czym jest valuebet
Jak znaleźć valubet u Polskich bukmacherów online?

Czym jest valuebet?

Każdy typ na kuponie musi zostać poddany wnikliwej analizie. Uważasz, że dany zakład powinien mieć zaś kurs dużo niższy niż wystawił  bukmacher? W takiej sytuacji jest spora szansa na valuebet. Eksperci od dziedziny bukmacherki opisują valuebet jako zakład z dużym prawdopodobieństwem wygranej. Musi on spełniać jednak nierówność p*k > 1. Co oznaczają poszczególne litery w tym wzorze? P to nic innego, jak obiektywne prawdopodobieństwo wygrania konkretnego zakładu. Ta wartość jest oszacowana przez konkretnego typera. Bardzo przydaje się tutaj doświadczenie oraz duża wiedza na temat konkretnej dyscypliny. Tak, żeby ta wartość była po prostu na odpowiednim poziomie.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast litera k to kurs dziesiętny zakładu. Jeśli po pomnożeniu p oraz k wyjdzie Ci wynik większy niż 1, to znaczy, że masz po prostu valuebet. Nie brakuje zawodowców, którzy przeszukują całą ofertę w celu znalezienia tego typu zakładów. Szukają bowiem pomyłek – według nich – bukmacherów. Potem natomiast obstawiają takie zakłady i liczą na pozytywne rozstrzygnięcia.

Valuebety – gdzie ich szukać?

Valuebety przede wszystkim powinny być szukane w obrębie dyscypliny, która jest Twoim tak zwanym konikiem. Interesujesz się skokami narciarskimi? Uważasz, że szanse konkretnego skoczka na wygranie danych zawodów są zdecydowanie wyższe niż przewidują to bukmacherzy? A może jesteś fanem koszykówki? Twierdzisz, że goście bez swojego najlepszego strzelca nie mają tak naprawdę najmniejszych szans w wyjazdowym meczu? Dziwi Cię aż tak wysoki kurs na gospodarzy? Pamiętaj, że Twoja początkowa opinia musi być poparta rozmaitymi kwestiami. Aby rzeczywiście znaleźć valuebet, trzeba sprawdzić, czy np. w konkretnej ekipie nie wydarzyło się coś, o czym jeszcze mało osób w ogóle wie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Profesjonalne firmy bukmacherskie w Polsce jak STS czy Betfan zatrudniają naprawdę dobrej jakości specjalistów od konkretnych dyscyplin. To oznacza, że znalezienie tego typu wartościowych zakładów jest stosunkowo trudne. Zwłaszcza, jeśli po prostu chcesz znaleźć takie valuebety w popularnych spotkaniach. Eksperci podkreślają, że statystycznie najwięcej pomyłek bukmacherów dotyczy spotkań czy pojedynków w niższych klasach rozgrywkowych itp. To oznacza, że np. na Mistrzostwach Europy 2020 takie błędne oszacowania będzie znaleźć stosunkowo trudno.

Czy każdy valuebet wchodzi?

Znalezienie valuebetów nie jest łatwe. Udała Ci się jednak dzisiaj ta sztuka? Według Twojej analizy wartość iloczynu p oraz k jest zdecydowanie większa niż 1? To jednak nie oznacza, iż na pewno wygrasz na konkretnym zakładzie. Na pewno Twoja pozycja wyjściowa jest lepsza w porównaniu do zakładów, które nie wykazują tej zależności. Trzeba jednak od razu wiedzieć, że nie każdy valuebet finalnie wchodzi.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button