Bukmacherskie zakłady

Kiedy zakłady są wycofywane z oferty bukmachera?

Taka sytuacja raczej nigdy nie spotyka się z zadowoleniem ze strony graczy zakładów sportowych. W jakich momentach zakłady są jednak wycofywane przez bukmacherów stacjonarnych albo internetowych? Czy firmy działające w tej branży mają prawo to robić?

kiedy bukmacher wycofuje zakłady
Czy bukmacher ma prawo wycofać zakłady?

Bukmacher ma wiele praw – wszystko zgodnie z regulaminem

Tak naprawdę zakłady bukmacherskie mają pootwierane rozmaite furtki. Nie wiemy, czy czytałeś kiedyś dokładnie regulamin chociaż jednej z takich firm. Jeśli tak, to na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, że te podmioty odpowiednio zabezpieczają swoje interesy. Oczywiście, jeśli jesteś uczciwym graczem, to nie spotka Cię żadna krzywda. Martwić muszą się Ci, którzy są niepełnoletni (a się zarejestrowali) lub grają na fikcyjne dane itp. Czasami jednak gracz nie ma nic do powiedzenia, chociaż nic złego nie zrobił. Chodzi nam w tym momencie o nakładanie limitów. Jeśli zatem zamierzasz grać za stosunkowo duże pieniądze, to warto odpowiednio wcześnie zadbać o ten właśnie aspekt.

W jaki sposób? Dowiedz się, gdzie są nakładane takie właśnie obostrzenia. Omijaj potem te firmy bukmacherskie szerokim łukiem lub nie trzymaj tam relatywnie sporych pieniędzy na grę. Profesjonalne firmy bukmacherskie jak STS czy Betfan w swoich regulaminach poświęcają zazwyczaj sporo czasu także sprawie odnoszącej się do wycofywania wydarzeń z oferty. Tak naprawdę podmioty hazardowe mogą posunąć się do wykonania tego kroku w dowolnym momencie. Nawet nie muszą podawać żadnej przyczyny. Gracze też za bardzo nie mogą dochodzić swoich praw w tym względzie.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Załóżmy, że wytypowałeś konkretne spotkanie, które zostało przez Ciebie bardzo dokładnie przeanalizowane. Ten mecz został zaś wycofany z oferty praktycznie w ostatniej chwili. Oczywiście, w takiej sytuacji otrzymasz zwrot postawionej stawki (bez żadnego pomniejszenia). Może Ci jednak braknąć czasu, by zagrać to spotkanie gdzie indziej. Co wtedy, kiedy Twój typ istotnie okazał się słuszny? Niestety, nie masz zbyt wielkich praw do roszczeń. Wszak legalni bukmacherzy online mogą zgodnie ze swoim regulaminem wycofywać wydarzenia z oferty. Na szczęście jednak takie sytuacje nią zdarzają się dość często. Szczególnie biorąc pod uwagę popularne rynki.

Podejrzenia dotyczące ustawionego spotkania

W jakich momentach zakłady bukmacherskie są zaś wycofywane z oferty? Chodzi m.in. o podejrzane spotkania. Oczywiście, chcemy wierzyć, że potyczki na całym świecie są rozgrywane w uczciwy sposób. Nie mamy jednak wątpliwości, że tak do końca nie jest. Jeśli chodzi o najpopularniejsze ligi, to raczej można być spokojnym. Trenerzy, piłkarze itp. zarabiają bardzo dobre pieniądze. Mają zbyt wiele do stracenia, by bawić się w ustawianie spotkań. Gdyby coś takiego zrobiliby, a proceder wyszedłby na jaw, to zostaliby potępieni i najprawdopodobniej na zawsze wykluczeni ze środowiska. Wydaje nam się, że w mniej popularnych ligach takie sytuacje mogą jednak mieć miejsce. Na bukmacherce można naprawdę sporo zarobić. Nie brakuje też ludzi, którzy traktują zakłady jako sposób na „wypranie” pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli firmy bukmacherskie zauważają niepokojące ruchy na konkretnych rynkach, to dane spotkanie może być wycofane z oferty. Te podmioty dbają o swoje interesy. Nie chcą zatem sobie pozwolić na zbyt duże straty. Szczególnie jeśli np. masowo są grane kupony na underdogów lub zakłady typu 2/1 itp. Jeśli nie masz pojęcia o żadnych ustawkach, a przypadkowo zagrałeś dany mecz, to po części oberwiesz rykoszetem, bo też otrzymasz zwrot. I od tej decyzji bukmachera tak naprawdę nie przysługują żadne odwołania, które zostaną pozytywnie rozpatrzone.

Coraz więcej spotkań jest wycofywanych z powodu koronawirusa

Czasami spotkania są wycofywane z innych powodów. Aktualnie wszyscy żyjemy w czasach pandemii. Z tego względu nie brakuje odwoływanych potyczek. Tak naprawdę czasami wystarczy tylko jeden chory, by konkretne spotkanie stanęło pod sporym znakiem zapytania. Nie tak dawno miała miejsce taka sytuacja, że kilku zawodników Genoi CFC było zakażonych koronawirusem. W niektórych firmach bukmacherskich spotkania tej włoskiej ekipy nie były w ogóle do obstawiania. Dlaczego? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Po prostu tego typu potyczki są dość loteryjne. Bukmacherzy nie mają zaś zamiaru ryzykować niepotrzebnymi stratami.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

Poza tym spotkania są wycofywane, by po prostu potem nie dodawać sobie zbędnej pracy. Oczywiście, zwrotami zajmuje się system. Czasami jednak ktoś tego zwrotu przez przypadek nie otrzyma itp. Wtedy trzeba go dodać ręcznie. Jeśli zatem jest duże ryzyko, że spotkanie z powodu koronawirusa się nie odbędzie, to niektóre zakłady bukmacherskie nie mają go w ogóle w swojej ofercie.

Co zrobić, kiedy zwrot nie został przyznany?

Czasami występują takie właśnie pomyłki. Na szczęście wszystko można bez żadnego większego problemu załatwić. Wystarczy tylko skontaktować się jak najszybciej z przedstawicielkami danego bukmachera. Może to być live chat albo wiadomość e-mail. Dokładnie opisz sprawę, podaj datę wydarzenia oraz numer kuponu. Jeśli to zrobisz, to szybko pieniądze wrócą na Twoje konto.

5 / 5. Ocen: 6

Zakłady bukmacherskie

Back to top button