Bukmacherskie zakłady

Który bukmacher jest teraz najlepszy? Może Betfan?

Z miesiąca na miesiąc rośnie zainteresowanie zakładami wzajemnymi. Odczuwają to polscy bukmacherzy, w tym popularny Betfan, ale i jego konkurencja, która przeżywa istne oblężenie. Nasz serwis pomaga z przejściem przez pierwsze, dla wielu najtrudniejsze kroki związane z obstawianiem, Pomagamy wybrać właściwego bukmachera, ale też nabrać doświadczenia w zakładach – tak, aby zawsze obstawiać nie tylko na najlepszych dla siebie warunkach, ale też w sposób świadomy i najzwyczajniej w świecie skuteczny.

betfan najlepszy bukmacher w polsce
Który bukmacher w Polsce jest teraz najlepszy?

Typowanie w Betfan – pierwsze kroki

Naszą przygodę ze światem bukmacherskim powinniśmy rozpocząć od zdefiniowania tego, co tak właściwie chcemy obstawiać. Pozwoli nam to podjąć trafniejszą decyzję na temat bukmachera, z którego usług będziemy korzystać. Choć jednak ten powinien prezentować jak najlepszą ofertę na to, co rzeczywiście nas interesuje, zawsze możemy stawiać na operatora wszechstronnego, solidnego pod bardziej ogólnym kątem. Betfan, Fortuna, STS – opcji tego typu mamy mnóstwo. Zawsze jednak patrzmy na to pod kątem tego, czy dany buk:

  • proponuje odpowiednio wysokie kursy bukmacherskie – to w końcu one mają największy wpływ na wysokość naszych ewentualnych wygranych;
  • pozwala na sięganie po atrakcyjne bonusy, które za darmo zoptymalizują nasz budżet na zakłady wzajemne;
  • obejmuje interesujące nas rozgrywki formatem „na żywo”, jeśli tylko to z niego chcemy korzystać.

Wybieranie bukmachera powinno zakończyć się rejestracją w obrębie jego serwisu. Ta nie jest czymś skomplikowanym, bo zmusza nas do wypełnienia zaledwie kilku pól formularza, przykładowo na www.betfan.pl konto założymy w mniej niż minutę. Nieco bardziej kłopotliwa bywa weryfikacja konta, odbywająca się po przesłaniu przez nas skanu naszego dowodu tożsamości – wszystko jednak większość bukmacherów przygotowała w taki sposób, by odbywało się to płynnie i szybko. Co więcej, niektórzy bukmacherzy, jak chociażby bukmacher Betfan, nie zmuszają nas do weryfikacji bezpośrednio po założeniu konta. Mamy na to zwykle trochę więcej czasu.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Posiadanie konta u jednego bukmachera nie zmusza nas do zachowywania mu wierności – możemy mieć je u kilku różnych operatorów, z zaznaczeniem, że u każdego z nich tylko jedno.

Polscy bukmacherzy i ich oferta

Konkurencja na polskim rynku sprawiła, że w chwili obecnej należy on do bardziej atrakcyjnych pod kątem prezentowanej przez siebie oferty. Ranking bukmacherów w Polsce pokazuje jak mało różnią się między sobą poszczególne firmy. W jej obrębie obstawiać przedmeczowo, a w wielu przypadkach i na żywo możemy:

  • piłkę nożną z rozgrywkami z popularnych lig oraz spotkaniami reprezentacyjnymi na czele,
  • coraz popularniejszy e-sport,
  • tenissiatkówkę i koszykówkę,
  • mnóstwo bardziej niszowych sportów, w tym żużelszachy czy rugby.
Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

Wszyscy bukmacherzy, z firmą Betfan online na czele, starają się stale poszerzać zakres swojej oferty o nowe dyscypliny i rozgrywki. Wielu z nich proponuje też dostęp do tak zwanych usług dodatkowych, pozwalających na zakłady bardziej dynamiczne, bo dotyczące kilkuminutowych zdarzeń. W ich obrębie popularne są sporty wirtualne zarządzane przez algorytmy komputerowe oraz gry karciane pokroju legalnego pokera, zaprezentowane w postaci symulacji, oparte na czystej losowości.

Uwaga! Ofercie głównej bukmacherów zawsze towarzyszą propozycje bonusowe – warto po nie sięgać, zwłaszcza będąc nowym graczem. Pozwalają bowiem jeszcze lepiej wykorzystać własny budżet, nie dopłacając do tego ani grosza. 

Którzy bukmacherzy uchodzą za tych najbardziej uniwersalnych?

Wszyscy ci, którzy istnieją na naszym rynku od dłuższego czasu – Betfan, STS, Fortuna. Takich operatorów z roku na rok jest coraz więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Jeżeli wiemy już jaki bukmacher do obstawiani zakładów będzie dla nas najlepszy, to pora zacząć zastanawiać się nad kolejnym, po co? Pozwala nam to mieć ciągły wybór i zawsze decydować o tym, która z kilku ofert na konkretne spotkanie jest dla nas bardziej atrakcyjna. Kilka kont to również kilka bonusów powitalnych, a zatem praktycznie darmowych środków na grę.

Czy trzeba przesyłać skan własnego dowodu bukmacherowi?

Tak – jest to jeden z nieodzownych elementów procesu weryfikacyjnego. Nie musimy się bać o nasze bezpieczeństwo – każdy bukmacher, w tym Betfan, jest zobowiązany do dbania o naszą prywatność.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button