Bukmacherskie zakłady

League of Legends – jak obstawiać popularną grę u bukmacherów?

League of Legends to w tym momencie zdecydowanie najpopularniejsza gra o zapleczu e-sportowym na świecie. Przyciąga do siebie całe mnóstwo kibiców, którzy uwielbiają śledzić regionalne ligi, ale i większe turnieje w jej obrębie. Tych jest naprawdę sporo, a całość jest tak dobrze zorganizowana i usystematyzowana, że z roku na rok buduje coraz większą popularność. Kwestią czasu było więc przeniesienie tej dyscypliny e-sportu do serwisów bukmacherskich. Dziś zakłady na nią nie są niczym dziwnym, a bukmacherzy online właśnie pod kątem LoLa rozwijają się najszybciej. Jeśli i my zamierzamy typować tę grę w ich serwisach internetowych, powinniśmy wiedzieć, jak to robić, by odnosić w tym sukcesy i maksymalizować własny potencjał na wygraną. W tym wszystkim zamierzamy pomóc w naszym dzisiejszym poradniku.

jak obstawiać league of legends
League of Legends – jak obstawiać popularną grę u bukmacherów?

Które z zasad League of Legends musimy znać przed obstawianiem?

Pierwszym krokiem, który powinniśmy postawić ku skutecznemu obstawianiu League of Legends jest jak najdokładniejsze zapoznanie z zasadami tej gry. Dopiero wiedząc, co tak naprawdę się w niej dzieje i jakie warunki muszą zostać spełnione, by dany zespół wygrał będziemy mogli obstawiać z pełną świadomością co do tego, na co stawiamy i kiedy wygramy. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych zasad, jakimi rządzi się League of Legends.

 • W rozgrywce w League of Legends biorą udział dwa pięcioosobowe zespoły. Z uwagi na charakter gry komputerowej, często turnieje rozgrywają się zdalnie – z siedzib danych zespołów. Większe turnieje jednak zmuszają zawodników do zebrania się na jednej arenie.
 • W League of Legends nie ma możliwości wystąpienia remisu. Główny rynek na zakłady bukmacherskie jest zatem dwutorowy – możemy w nim obstawić wyłącznie wygraną którejś z drużyn.
 • Celem rozgrywki w League of Legends jest zniszczenie bazy przeciwnika. W pierwszej jej fazie drużyny pojedynkują się na swoich liniach (górnej, dolnej i środkowej alei oraz w dżungli). Z czasem zespoły grupują się, by oczyścić którąś z linii z chroniących ją wież ochronnych. Jest to konieczne do przedarcia się do bazy. przeciwnika. Tę chronią dodatkowe wieże, ale i tak zwane inhibitory.
 • W czasie całej rozgrywki z bazy wychodzą potwory, które stoją po stronie obu zespołów. Ich zabijanie przynosi graczom złoto, które mogą wydawać na przedmioty. Złoto zdobywa się również poprzez niszczenie struktur oraz oczywiście zabijanie postaci kierowanych przez innych zawodników.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • W League of Legends każdy gracz może wybrać jedną z przeszło 100 postaci. Każda z nich posiada swoje umiejętności, a jej wybór ma olbrzymi wpływ na przebieg rozgrywki. Nie każdy gracz potrafi oczywiście grać każdą postacią – większość posiada swoją paletę, w której się specjalizuje.
 • Jeszcze przed rozpoczęciem gry następuje tak zwana faza draftu, w której gracze wybierają swoje postaci, ale i banują te, których w danej grze nie będzie można wybrać.

League of Legends to gra udostępniana w modelu free to play. Jeśli więc chcemy poznać jej zasady w najlepszy sposób, po prostu zacznijmy w nią grać. Nic nie dostarczy nam bowiem tak wielu informacji na temat jej zasad niż przetestowanie ich na swojej własnej skórze.

legalne obstawianie meczów
Legalny Polski bukmacher Fuksiarz – bonusy bez obrotu!

Jak skutecznie obstawiać LoLa? – praktyczne porady

Większość początkujących graczy typujących League of Legends obstawia bazując na własnej intuicji oraz niepopartych niczym przypuszczeniach. Choć nie jest to podejście błędne, nie jest też takim, które byłoby w stanie przynosić wymierne efekty. Jeśli w naszym obstawianiu chcemy być skuteczni, powinniśmy odpowiednio się do niego przygotować. Pomogą nam w tym poniższe kroki.

 • Przeanalizujmy dokładnie konkretne rozgrywki. Musimy wiedzieć, jaka jest ich stawka i czy zespoły rzeczywiście będą się starały o to, by osiągnąć w nich jak najwięcej. Tak jak w klasycznych dyscyplinach, tak i tutaj mamy do czynienia tak z meczami o stawkę, jak i rozgrywkami o “pietruszkę”, które są mało istotne.
 • Zapoznajmy się z wszystkimi postaciami w grze. Jako że jest ich ponad sto, zajmie nam to sporo czasu. Jest to jednak niezbędne, gdyż postaci mogą się kontrować i od ich zestawienia zależy w tej grze bardzo wiele. Typowanie LoLa jest trudne, bo wymaga opanowania zarówno graczy, jak i postaci, jakimi kierują.
 • Oceńmy mocne i słabe strony każdej z drużyn. LoL to gra, w której taktyka ma bardzo duże znaczenie. Jeśli poznamy standardowe podejście do gry każdego z zespołów, będziemy wiedzieć, w czym upatruje on swoich przewag i jakie aspekty jego gry są jego mocnymi oraz słabymi stronami. To z kolei pozwoli nam lepiej ocenić jego szanse na sukces.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet
 • Spójrzmy na kursy bukmacherskie. Najlepsi bukmacherzy online dokładają wszelkich starań, by na swojej ofercie po prostu nie stracić. Te zdarzenia, które uważają za bardzo prawdopodobne opatrują mniejszymi kursami, a te bardziej ryzykowne – większymi. W ich interesie jest to, byśmy podejmowali większe ryzyko. Możemy więc wziąć to pod uwagę przy budowaniu własnych typów.
 • Oglądajmy mecze. Transmisje zmagań w League of Legends są udostępniane za darmo na oficjalnych kanałach gry (również w języku polskim). Również bukmacherzy jak STS TV czy Betclic TV oferują swoim graczom transmisje online. Nic nie dostarczy nam większej ilości informacji niż ich oglądanie i analizowanie.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na League of Legends

Aktualnie – z uwagi na trendy na rynku zakładów wzajemnych – praktycznie wszyscy bukmacherzy online posiadają w swojej ofercie zakłady na League of Legends. Oczywiście nie każdy przykłada się do tego w taki sam sposób. Dodatkowo bonusy bukmacherskie i promocje są często dedykowane właśnie dla graczy typujących gry esportowe.

gdzie darmowe bonusy bez depozytów
Polski bukmacher STS darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka

Zdecydowanie najlepiej właśnie pod kątem LoLa wypada bukmacher STS, który e-sportowi przeznaczył osobną zakładkę na swojej stronie internetowej. Zazwyczaj prezentuje on najwyższe kursy, a przy okazji większość istotnych rozgrywek udostępnia tak przedmeczowo, jak i na żywo. Dość solidnie z punktu widzenia osoby chcącej obstawiać League of Legends wygląda również Fortuna, która dba o to, by pokrywać wszystkie najważniejsze wydarzenia o charakterze e-sportowym z tej właśnie gry. W wielu przypadkach jest ona bezkonkurencyjna.

Choć bukmacher Superbet istnieje od stosunkowo niedawna, on również zasługuje na naszą uwagę. Jest bukiem solidnym, a przede wszystkim bardzo starającym się o nasze zainteresowanie. Ma to swoje odbicie w atrakcyjności jego oferty, również w kontekście League of Legends.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Back to top button