Bukmacherskie zakłady

Najlepsze aplikacje bukmacherów – ranking TOP 3

W XXI wieku każda firma bukmacherska musi mocno stawiać na rozwój nowych technologii. Każdy gracz oczekuje, że będzie miał nieograniczony dostęp do usług danej firmy bukmacherskiej. W chwili obecnej standardem są aplikacje bukmacherskie oraz strony internetowe. Gracze muszą mieć możliwość korzystania z oferty bukmachera bez wychodzenia z domu w dowolnym miejscu na Ziemi. W dzisiejszym artykule omawiamy specyfikę aplikacji bukmacherskich. Odpowiadamy, dlaczego są takie ważne oraz opisujemy kilka najlepszych aplikacji od najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

najlepsze aplikacje do obstawiania
Najlepsze aplikacje bukmacherów – ranking TOP 3

Aplikacja od bukmachera – dlaczego jest tak ważna? 

Bukmacherzy w chwili obecnej ścigają się już nie tylko na ilość promocji czy pakietów startowych dedykowanych swoim graczom. Coraz częściej ogromną wagę przywiązują również do estetyki i ogólnej przejrzystości strony i łatwości obstawiania zakładów. Ten łatwy dostęp do konta oraz obstawiania umożliwia właśnie aplikacja bukmacherska.

Niektórzy mogą powiedzieć: przecież wszystkie te same funkcjonalności są dostępne z poziomu strony internetowej danego bukmachera. Warto jednak wiedzieć o tym, że na ten moment bardzo wiele firm bukmacherskich użytkownikom aplikacji mobilnych proponuje szereg dodatkowych promocji oraz bonusów. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna od bukmachera – jak ją pobrać?

Pobranie aplikacji mobilnej od bukmachera na telefon nie jest trudne. Aplikacje bukmacherskie działają na wszystkich smartfonach czy tabletach. Podstawową kwestią, jaką należy zweryfikować, jest sprawdzenie, czy nasz bukmacher ma aplikację zgodną z oprogramowaniem naszego urządzenia. W chwili obecnej zdecydowana większość aplikacji wydawana jest w oparciu o system Android oraz iOS. Rzadziej spotyka się aplikacje na system Windows. Aplikacje można pobierać z poziomu strony internetowej danej firmy bukmacherskiej. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wśród najważniejszych atutów aplikacji mobilnej eksperci wymieniają przede wszystkim ogromną łatwość obsługi, dostępność oraz funkcjonalność. Aplikacje Polskich bukmacherów zgodnie z założeniami twórców muszą być intuicyjne, aby w pełni wpisywać się w potrzeby oraz oczekiwania graczy obstawiających zakłady. Użytkownicy cenią sobie aplikacje mobilne od bukmacherów ze względu na fakt, iż nie muszą logować się przez konkretną stronę danego bukmachera. 

Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna – opinie 

Firma bukmacherska Fortuna chyba najmocniej spośród wszystkich bukmacherów inwestuje w rozwój swojej aplikacji mobilnej. Można zauważyć, iż jest ona chyba najbardziej rozbudowana spośród wszystkich działających na rynku. Wyróżnia się ona tym, że ma kompletną ofertę zakładów akumulowanych, obstawianie singli oraz live a także sporty wirtualne, transmisje na żywo z rozmaitych dyscyplin oraz analizy spotkań i statystyki.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

W aplikacji mobilnej od Fortuny mamy też następujące funkcje: powiadomienia push, automatyczne logowanie oraz opcję wyszukiwania interesujących nas informacji. Za pośrednictwem aplikacji bukmachera www.eFortuna.pl można także oglądać mecze w trybie na żywo. 

Aplikacja mobilna od bukmachera Betclic – opinie 

Aplikacja mobilna od bukmachera Betclic także ma dobre opinie i w rankingu bukmacherów plasuje się bardzo wysoko. Działa bardzo dobrze na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Jest bardzo funkcjonalna oraz szybka, co doceniają wszyscy pobierający ją gracze. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej od bukmachera Betclic można obstawiać wszystkie zakłady z oferty tego bukmachera – w tym przeszło 200 zakładów na jeden mecz. Mamy tam także opcję szybkiej płatności, transmisji na żywo czy szybkiej rejestracji na www.betclic.pl. Jedynym mankamentem jest brak funkcji wyszukiwania, ale to zapewne zostanie wkrótce poprawione przy okazji aktualizacji. 

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button