Bukmacherskie zakłady

Obstawianie singli to najlepszy sposób na wygraną?

Dla wielu osób jest to niezwykle istotny temat… Czy warto grać tylko jeden mecz na kuponie (tak zwany singiel)? A może o wiele lepiej zdecydować się na kilka spotkań? Jak to jest w praktyce? Która metoda daje po prostu większe szanse na systematyczne zarabianie w firmach bukmacherskich – biorąc pod uwagę dłuższy okres?

obstawianie singli
Czy obstawianie singli daje najwięcej korzyści typerowi?

Single to największa szansa na wygraną

W tym aspekcie na pewno warto brać przykład z zawodowców. Jak zatem postępują prawdziwi eksperci? Trzeba podkreślić, że fachowcy grają przeważnie 1-2 mecze na jednym kuponie. Często natomiast opierają swoją strategię, w zakładach bukmacherskich, tylko właśnie o single. Dlaczego? Nie da się ukryć, że to generalnie bardzo dobry sposób (niektórzy uważają nawet, iż najlepszy), by zarobić sporo gotówki. Przy założeniu wybrania z oferty zakładu, na który kursy wynoszą 1.88-1.88 itp. mamy dokładnie 50% szans na powodzenie.

Pamiętaj zaś, że każdy dodatkowy mecz na kuponie te szanse obniża. Przy kursach ogólnych typu 1.70 itp. posiadamy nawet, na starcie, więcej niż 50% szans na końcowy sukces. Jak to zaś wygląda w przypadku osób, które zdecydowały się na 4 spotkania o kursie łącznym 10.00? To trochę tak, jakbyś typował, że outsider wygra z zawodowcem. Na pewno spotkałeś się z kursami 1.01-10.00.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W pewnym sensie grając aż tyle spotkań typujesz na gościa w tym zestawieniu… Dużo osób natomiast nie do końca zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę. To zaś przyczynia się do częstych porażek. Pamiętaj, że bukmacherka to maraton, a nie sprint, nawet najlepszy system bukmacherski nie gwarantuje sukcesu. Liczy się to, żeby regularnie wygrywać, nawet mniejsze sumy, niż śnić o wysokich wygranych, a potem wyrzucać kupony – jeden po drugim – do kosza.

Obstawianie singli to łatwiejsza analiza

Kluczem do regularnego wygrywania w zakładach bukmacherskich jest też dokładna analiza wydarzenia. Oczywiście, takie aspekty, jak wiedza, doświadczenie itp. mają spore znaczenie. Nikt jednak nie jest w stanie systematycznie wygrywać, jeśli po prostu nie będzie przykładał się do wykonywania tego konkretnego zadania. Każdy mecz na kuponie musi być zatem pieczołowicie przeanalizowany. Trzeba bowiem wziąć pod swoją prywatną lupę rozmaite czynniki. Chyba każdy zgodzi się, że o wiele łatwiej jest wykonać to zadanie, jeśli zagrasz wyłącznie singla, a nie np. kilka, czy nawet kilkanaście spotkań (taśmy są bardzo popularne szczególnie wśród osób początkujących – ludzie często szybko zdają sobie sprawę, że taki model gry nie ma racji bytu na dłuższą metę).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Grając singla swobodnie sprawdzisz wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące konkretnego meczu albo pojedynku. Zweryfikujesz starannie formę obu klubów, ewentualne absencje itp. Przy wielu zdarzeniach jest to często nie do zrobienia. Często zatem zawodowi typerzy obstawiają kupony, chociaż nawet do końca nie zweryfikowali, czy istotnie ich ekipa ma odpowiednio duże szanse na zwycięstwo. Chyba każdy ma świadomość, że to zaś bardzo prosta droga do przegranych.

Warto zauważyć, że legalni bukmacherzy mają w swoich szeregach prawdziwych fachowców. To eksperci od konkretnych dyscyplin. Takie osoby mają „w jednym palcu” najważniejsze informacje odnośnie danej potyczki. Aby liczyć na systematyczne wygrane, też trzeba dążyć do bycia ekspertem.

poker online sts
Betgames STS bonus za darmo

Nie zapominaj o odpowiednich stawkach na obstawianie meczów!

Aby wygrywać pieniądze – przy tej metodzie gry – trzeba nie tylko starannie podchodzić do analizowania oferty oraz poszczególnych, wybranych spotkań. Niezwykle istotne jest również to, by umiejętnie operować stawkami. Grasz zawsze za tyle samo? W takim razie wybrałeś płaską stawkę. Wtedy dobrze jest grać kursy powyżej 2.30 (oczywiście, nie można przesadzać ze zbyt wysokimi kursami – nie szukaj na siłę niespodzianek). Wtedy, przy skuteczności na poziomie 50%, już jesteś na plusie.

Zakładamy natomiast, że będziesz w stanie pochwalić się lepszymi parametrami pod tym kątem. W taki sam sposób należy zestawić stawki i kursy przy innych modelach gry. Granie singli wymaga relatywnie sporej skuteczności. Jeśli jednak mecze, pojedynki itp. będą dokładnie przeanalizowane, to naprawdę masz szanse na systematyczne, spore wygrane.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button