Bukmacherskie zakłady

Ranking legalnych bukmacherów online w Polsce

Witajcie czytelnicy naszego bloga bukmacherskiego. Pora zaprosić Was na najświeższy ranking legalnych bukmacherów online przygotowany specjalnie z myślą o naszych użytkownikach. W testach wzięło udział pięciu bukmacherów. Który z nich okazał się najlepszy? Wyniki mogą być zaskakujące! Zapraszamy Was na najnowsze podsumowanie.

ranking najlepszych bukmacherów online
Ranking najlepszych bukmacherów online w Polsce

Testowani bukmacherzy

W naszych testach wzięliśmy pod uwagę pięć spółek: Betclic, STS, Milenium, Betfan oraz Totolotek. Skąd taki dziwny wybór bukmacherów? Chcieliśmy porównać młodość z doświadczeniem, spółki, które dopiero rozpoczynają swoją historię na naszym rynku, z tymi, które zjadły już na nim zęby. Zarówno Betclic, jak i Betfan to dwie firmy, które trafiły na polski rynek w zeszłym roku. Jedna jest zupełnie świeża, druga posiada wiele lat doświadczenia za granicą, ale dopiero rozpoczyna legalne świadczenie usług w naszym kraju.

Pragniemy przypomnieć, że jeszcze do niedawna spółka ta działała w naszym kraju bez licencji, ale po wprowadzeniu ustawy hazardowej została zmuszona do rezygnacji. Milenium to bukmacher, który rozpoczął świadczenie usług kilka lat temu, ale nigdy nie dotarł na szczyt. Przyjrzymy się powodom takiego stanu rzeczy oraz sprawdzimy, jak wyglądają jego usługi obecnie. Przyglądniemy się nieco bliżej także i takim firmom jak Totolotek i STS, weteranom polskiej strony bukmacherskiej, założonym jeszcze w ubiegłym tysiącleciu.

gdzie darmowe bonusy bez depozytów
Polski bukmacher STS darmowy bonus 29 PLN bez depozytu

Kryteria wyboru najlepszego bukmachera

Na jakiej podstawie wybieraliśmy najlepszego bukmachera? Ocenialiśmy przede wszystkim kilka aspektów. Najwięcej punktów przyznawaliśmy za atrakcyjne kursy bukmacherskie, które w naszej opinii są najważniejsze przy wyborze bukmachera. Dobre kursy wiążą się z atrakcyjnymi wygranymi, a nie trzeba chyba tłumaczyć, co interesuje ludzi najbardziej. Nieco mniej, choć dalej bardzo istotne były bukmacherskie promocje. Sprawdzaliśmy to, jak duże kwoty można otrzymać, jaka jest trudność zdobycia tych pieniędzy i ile trzeba zainwestować, by móc brać udział w zabawie.

Bardzo ważnym punktem oceny była dla nas także jakość i czytelność strony internetowej, a także to, czy nawigacja po niej sprawia trudność. W tym przypadku najwyższą ocenę przyznawaliśmy witrynom prostym, bez zbędnych fajerwerków.

Nieco mniejszą uwagę przykładaliśmy do oferty, która w wielu przypadkach była praktycznie taka sama. Zaledwie dwóch bukmacherów przyłożyło się nieco bardziej i zaproponowało klientom pewne nowości. Oczywiście nie umknęło to naszym oczom i spółki otrzymały dodatkowe punkty.

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce – ranking

Ok, wystarczy tego gadania, poniżej 5 najlepszych bukmacherów online w Polsce, o to oni:

Miejsce 1 – Betfan

Zapewne mało kto spodziewał się, że najlepszym bukmacherem okaże się zupełny świeżak na rynku. Betfan, bo o nim mowa, to zdecydowanie najlepszy z analizowanych przez nas bukmacherów. No dobrze, może słowo zdecydowanie nie należy do najbardziej trafnych, gdyż firma z drugiego miejsca depcze mu po piętach, ale i tak wynik Betfan zaskakuje. Czemu bukmacher ten zawdzięcza swoją pozycję? Przede wszystkim atrakcyjnym kursom bukmacherskim!

Oprócz tego w Betfan możemy liczyć na znakomitą promocję bukmacherską, a także i świetnie przygotowaną stronę internetową, która łączy ze sobą elementy nowoczesności i prostoty. Nie można zapominać także o ciekawej ofercie, która pozwoli graczom obstawiać nie tylko zakłady sportowe, ale też i takie z życia codziennego jak np. to, jaka temperatura będzie jutra.

Miejsce 2 – STS 

STS zajmuje drugie miejsce na naszej liście najlepszych bukmacherów. Różnica pomiędzy miejscem pierwszym a drugim jest naprawdę nieznaczna, a Betfan wygrał tylko dlatego, że oferuje użytkownikom nieco lepsze kursy bukmacherskie. Poza tym STS jest chyba najbardziej kompletnym bukmacherem z naszego zestawienia. Bogata oferta, bardzo ciekawe rodzaje zakładów, mnóstwo różnych dyscyplin sportowych, a także dziesiątki genialnych promocji bukmacherskich. STS to naprawdę dobry bukmacher, którym powinni zainteresować się wszyscy, którzy interesują się typowaniem.

Miejsce 3 – Milenium

Bukmacher Milenium prezentuje się obecnie całkiem nieźle. Po ostatnich zmianach jego oferta jest ciekawa, kursy trzymają poziom, choć nie są najlepsze, a strona internetowa jest bardzo czytelna, a zarazem atrakcyjna. Czujemy, że już niedługo bukmacher Milenium stanie się jednym z najmocniejszych na naszym rynku. Jedyne co mogłoby ulec poprawie to wspomniane już wcześniej kursy, a także i promocje, które zostały nieco zmniejszone i choć w dalszym ciągu są atrakcyjne, to jednak nieco im brakuje.

Miejsce 4 – Betclic

Betclic to niestety swego rodzaju rozczarowanie. Nie da się ukryć, że po tak utytułowanym bukmacherze spodziewaliśmy się dużo więcej. Obecnie bukmacher ten nie proponuje nam zbyt wiele ciekawych rzeczy. Oferta jest mierna, promocje również. Betclic opiera swoją popularność tylko ze względu na renomę oraz atrakcyjną stronę internetową. Nic innego nie jest tu godne uwagi.

Miejsce 5 – Totolotek

O ile Betclic jeszcze trzyma pewien poziom, tak w przypadku Totolotka mamy już prawdziwy dowcip. Strona jest słaba, kursy również, o promocjach nie wspominając. Lepiej unikać tego bukmachera i skupić się na tych, z wyższych pozycji!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button