Bukmacherskie zakłady

Top 5 aplikacji mobilnych polskich bukmacherów – która najlepsza?

Działający na polskim rynku bukmacherzy starają się ścigać się ze sobą nie tylko w kwestii oferowanych kursów czy też dostępu do specjalnych usług niedostępnych u konkurencji. W walce o klienta, a zatem o nas, liczy się również to, w jaki sposób przedstawiają swoją ofertę i jakie możliwości korzystania z niej dają. Ważna w tym wszystkim jest aplikacja mobilna, która w rękach typera potrafi być potężnym narzędziem – zwłaszcza, jeżeli zajmuje się zakładami w formacie na żywo. W tym artykule przedstawimy pięciu bukmacherów, których aplikacje wyróżniają się na tle innych, przy okazji wyjaśniając, jakie korzyści płyną z sięgnięcia po nie.

top 5 najlepszych aplikacji bukmacherów
TOP 5 najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce

Po co nam aplikacja mobilna?

Zdecydowanie podstawową zaletą aplikacji mobilnej jest wygoda korzystania. Obstawiając za jej pośrednictwem nie musimy siedzieć przed komputerem – możemy wygodnie położyć się na kanapie, oglądać mecz, a przy okazji w szybki i łatwy sposób obstawiać (ale nie tylko). Aplikacja mobilna bukmachera przyda nam się w momencie, gdy:

  • obstawiamy na żywo – aplikacja mobilna pozwala nam położyć się na kanapie i skupić na aktualnej sytuacji w danym meczu, a obstawiać szybko, sprawnie i wygodnie, bo za pośrednictwem zaledwie kilku stuknięć w ekran;
  • chcemy mieć szybki dostęp do statystyk – dzięki aplikacji mobilnej jesteśmy w stanie szybko zapoznać się z sytuacją w tabeli ligowej, a także przejrzeć historię spotkań w danych rozgrywkach oraz terminarz przyszłych meczów; ilość statystyk zależy oczywiście od konkretnego bukmachera i jego aplikacji;
  • chcemy być informowani na bieżąco o naszych kuponach – dzięki powiadomieniom push nie przegapimy żadnej ważnej akcji, zwłaszcza tej mającej ścisły związek z naszym kuponem;
  • mamy ochotę na szybkie doładowywanie naszego konta – aplikacja mobilna pozwala na szybkie doładowanie konta wybraną przez nas metodą płatności – przydatne, jeśli nagle zabraknie nam środków, a my zauważymy to w ostatniej chwili;
  • żyjemy w ciągłym biegu – aplikacja pozwala nam na obstawianie nie tylko z domu, ale i chociażby z pociągu, tramwaju czy nawet podczas wakacji w odległym kraju. Wystarczy dostęp do Internetu.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Top 5 aplikacji bukmacherskich – po którą najlepiej sięgnąć?

Choć w chwili obecnej wszyscy bukmacherzy działający na terenie Polski dają nam możliwość skorzystania ze swoich aplikacji bukmacherskich, tylko część z nich wyróżnia się z nimi na tle innych. Czym się wyróżniają aplikacje mobilne bukmacherów i które z nich są najlepsze? Zapraszamy do przejrzenia naszego rankingu.

1. Aplikacja bukmacherska Fortuny

Fortuna jest bukmacherem, któremu przypisuje się najlepszą aplikację mobilną. Ta nie tylko daje dostęp do pełnej oferty tego bukmachera, ale też działa szybko, sprawnie i jest przejrzysta – z łatwością przyjdzie nam opanowanie wszystkich funkcjonalności w niej zamkniętych. Jako jedna z niewielu umożliwia oglądanie transmisji telewizyjnych wybranych spotkań (za darmo dla typujących), ale też dostęp do funkcji logowania odciskiem palca, bogatych statystyk, pełnej oferty bonusowej (w tym programu lojalnościowego) i wielu innych.

2. Aplikacja bukmacherska STS

Aplikacja najpopularniejszego bukmachera w Polsce została zaprojektowana w równie dobry sposób i daje nam dostęp do wszystkich najważniejszych aspektów oferty tego bukmachera, pozwalając nam na obstawianie nie tylko klasycznych spotkań, ale i specjalnych usług (w tym Betgames). Podobnie, jak apka Fortuny, daje ona dostęp do transmisji telewizyjnych najważniejszych spotkań z popularnych lig. Również za darmo tylko dla typujących.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

3. Aplikacja bukmacherska LV Bet

Bukmacher LV Bet swoją aplikację wprowadził późno, jednak oferuje ona wszystko to, co powinna, a zatem przede wszystkim możliwość obstawiania pełnej oferty bukmachera, dokonywania błyskawicznych wpłat oraz śledzenia spotkań, między innymi za pomocą match trackera i powiadomień push.

4. Aplikacja bukmacherska Betclic

Betclic posiada jedną z najbardziej przejrzystych i przyjaznych nowym użytkownikom aplikacji mobilnych na rynku. Ta działa szybko i została zaprojektowana w taki sposób, że dzięki niej zawsze mamy wszystko pod ręką, wliczając w to rozległe statystyki, przegląd kuponów oraz wiele więcej.

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher betfan to legalne obstawianie bez podatku

5. Aplikacja bukmacherska forBet

Aplikacja forBet działa szybko i bezproblemowo, udostępniając nam możliwość obstawiania wszystkich spotkań w ofercie tego bukmachera, ale też korzystania z pełnej oferty promocyjnej proponowanej przez niego.

Aplikacja bukmacherska forBet została zaprojektowana w jasnej stylistyce i jest dość uporządkowana – w jej obrębie szybko możemy znaleźć spotkanie, którego poszukujemy i statystyki ściśle z nim związane. Cp ciekawe oglądać możemy także mecze najlepszej ligi koszykarskiej NBA na żywo i to oczywiście bezpłatnie, na ekranie naszego smartfona.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button