Bukmacherskie zakłady

Zakłady bukmacherskie – przegląd firm

Gdzie warto obstawiać typy bukmacherskie? Masz w planach założenie – w najbliższym czasie – konta? Chcesz wybrać odpowiednie firmy bukmacherskie? Zobacz, które podmioty hazardowe z tej branży cieszą się aktualnie największym zainteresowaniem wśród typerów!

Zakłady bukmacherskie – przegląd firm

STS

Jeśli chodzi o najpopularniejszego bukmachera, to jest nim STS. Tam możesz grać przeróżne typy bukmacherskie. W końcu oferta tego podmiotu hazardowego jest wyjątkowo hojna. Masz sposobność obstawiać dyscypliny popularne i nieco bardziej niszowe. Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? Zakłady nie tylko prematch, lecz również live. W ofercie STS znajdują się też m.in. sporty wirtualne. Ten doświadczony bukmacher (wszak działa od 1997 roku) gwarantuje Klientom wiele kwestii. M.in. STS jest legalny. Ta sprawa może być przez Ciebie swobodnie sprawdzona. Efekt zawsze będzie taki sam.

W końcu STS respektuje postanowienia Ustawy Hazardowej. Dodatkowo ta firma bukmacherska zapewnia hojne oferty na start. Możesz wpłacić depozyt i tym samym zainkasować 100% do 1200 PLN. To tutaj nie wszystko. W końcu STS przygotował także coś dla osób, które na razie chcą wszystko na spokojnie sprawdzić. Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz stosowny kod promocyjny, to będziesz uprawniony do odbioru 25 PLN.

Fortuna

Coraz więcej osób obstawia typy bukmacherskie także w Fortunie. Jest to kolejna firma hazardowa o niezwykle bogatym doświadczeniu. Wszak Fortuna oferuje Klientom swoje usługi od 1996 roku. To oczywiście kolejny z legalnych buków, który kooperuje z przedstawicielami Ministerstwa Finansów. Fortuna także zapewnia dobrą ofertę. Jest ona wyjątkowo urozmaicona. Na szczęście włodarze tej firmy nie zamierzają spoczywać na laurach. Ta zaś sprawa może tylko i wyłącznie cieszyć. Jaka jest oferta przygotowana na start dla nowych użytkowników? Możesz np. otrzymać bonus bez konieczności wpłacania nawet jednej złotówki. W końcu masz okazję zainkasować 20 PLN za samo tylko dokonanie rejestracji.

Należy tylko w momencie wykonywania tego zadania wpisać odpowiedni kod promocyjny. Jak zaś zdecydujesz się na wpłacenie pieniędzy, to także będziesz zadowolony. Na skutek tego możesz otrzymać zakład bez ryzyka do 600 PLN. Fortuna jest lubiana także z innego powodu. Możesz bowiem liczyć na stosunkowo wysokie kursy. A to przecież przekłada się na zarabiane pieniądze na zakładach wzajemnych.

Fuksiarz

To zdecydowanie najmłodszy bukmacher z dzisiaj przez nas opisywanych. W końcu Fuksiarz nie działa jeszcze pełnego roku kalendarzowego w branży. Spora liczba zadowolonych Klientów wskazuje jednak na to, że naprawdę warto zdecydować się na tego buka online. Jest to legalna firma hazardowa. Fuksiarz oferuje niecodzienny i tak naprawdę niespotykany nigdzie indziej bonus na start. Możesz liczyć na cashback bez końca. Jak będziesz typował wydarzenia ze specjalnej oferty, to w przypadku porażki otrzymasz zwrot części zainwestowanych środków. A to naprawdę szansa na to, by odpowiednio zadbać o własne interesy. To, ile otrzymasz (jak przegrasz) zależy zaś od liczby wydarzeń na kuponie.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button